Chusta do noszenia dziecka – uniwersalny zakup!

Chustowanie, czyli noszenie dziecka w chuście nadal jest bardzo popularne. Chusty to wygodny sposób na przenoszenie dziecka i budowanie z nim więzi. To uniwersalny zakup na długi czas!

 

W wielu kulturach świata kobiety korzystają z chust zamiast z wózków dziecięcych. Chusta pozwala dziecku na bycie blisko rodzica albo opiekuna, zapewnia mu odpowiedni komfort, bezpieczeństwo oraz wspiera jego rozwój.

 

Obecnie chusty są popularne również w Polsce. Do wyboru mamy wiele marek, między innymi chusty Storchenwiege https://tulsie.pl/kategoria-produktu/produkty-storchenwiege/, które doceniane są ze względu na swoją jakość wykonania.

 

Chusty mają wiele zalet, które wskazaliśmy już powyżej. Warto jednak wspomnieć o jeszcze jednej z nich, a mianowicie o ich uniwersalności. Chusta jest kawałkiem materiału, który daje różnorodne możliwości dla użytkownika!

 

Chusta – doskonała do domu i na zewnątrz!

Z chusty można korzystać zarówno w domu, jak również podczas przebywania na zewnątrz, na przykład w trakcie spacerów, podróży, robienia zakupów i załatwiania innych spraw.

 

Chusta pozwala rodzicowi i opiekunowi na przytrzymanie dziecka blisko siebie – dziecko czuje wtedy bicie serca osoby dorosłej i czuje się bardziej komfortowo, jest zrelaksowane i szczęśliwe. Odpowiednio zawiązana nie krępuje ruchów i dzięki temu osoba dorosła może bez problemów korzystać z rąk.

 

Chusta ułatwia również karmienie w przestrzeni publicznej – pozwala na dyskretne osłonięcie piersi.

 

Tradycyjne chusty tkane, które ma w swoim asortymencie Storchenwiege, mogą być wiązane na wiele różnych sposobów. Wobec tego chusta to uniwersalny zakup!

 

Sposoby noszenia chust dla dzieci:

·        brzuch do brzucha

·        na biodrze

·        na plecach

·        kołyska

 

Każdy powyższy sposób noszenia chust wymaga innego wiązania – na stronie internetowej Storchenwiege można sprawdzić specjalne poradniki, które pokazują, jak prawidłowo zawiązać chustę.

 

Jak dobrać odpowiednią chustę dla dziecka?

Wybór chust jest bardzo duży, więc warto poświęcić nieco czasu na to, aby zapoznać się z różnymi modelami.

 

Najczęściej wybierane są chusty tkane – tradycyjne chusty wykonane z żakardowego, plecionego materiału, który jest łatwy w wiązaniu i dobrze trzyma węzły. Takie chusty rekomendowane są także na początek.

 

W sprzedaży można znaleźć także łatwiejsze w używaniu chusty typu pouch – hamak, a także chusty kółkowe czy elastyczne.

 

Dobra chusta powinna posiadać odpowiednią długość. Chusty Storchenwiege oferowane są w pięciu głównych długościach – 2,7 m, 3,6 m, 4,1 m, 4,6 m oraz 5,2 m. Długość chusty dobiera się do wysokości i sylwetki osoby noszącej, a także do rodzaju wiązania.

 

Chusta powinna być wykonana z przyjemnego w dotyku, atestowanego materiału, który będzie bezpieczny dla dziecka – będzie wolny od szkodliwych barwników oraz innych substancji używanych przy produkcji tkanin.

 

Zamów chustę przez internet!

Obecnie chusty do noszenia dzieci, w tym także chusty Storchenwiege, można zakupić bez problemów przez internet. Wystarczy tylko kilka chwil, aby przejrzeć dostępne modele, a potem od razu złożyć swoje zamówienie.

 

Chusta może być dostarczona do kupującego nawet następnego dnia!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.