Czy warto mieć shopperkę?

Każdej kobiecie przydadzą się modne shopperki, czyli uniwersalne i praktyczne torebki na co dzień, do pracy, na zakupy czy nawet na wyjścia na miasto ze znajomymi. Jak wiadomo, w kobiecej torebce można znaleźć niemalże wszystko i to nie tylko niezbędne drobiazgi. W niniejszym artykule przyjrzymy się nieco bliżej tak zwanym shopperkom.

Pakowność shopper bag sprawia, że cieszy się ona ogromną popularnością, może być nawet w wersji eleganckiej. Na korzyść shopperek przemawia ich lekkość i uniwersalność, pasują do każdej stylizacji casualowej, ale nie tylko.

Co to jest shopperka i jak wybrać odpowiedni model?

Shopperka/shopper bag to pojemna, duża torba na zakupy pozbawiona przegródek, najczęściej nieposiadająca kieszonek. Nie ma też zazwyczaj usztywnionego dna, odznacza się lekkością, jest wyposażona w dwa krótkie uchwyty. Oczywiście wariantów shopperek jest wiele, dlatego można liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Tego typu torebki są zamykane na zamek błyskawiczny lub napy. Jeśli komuś zależy na tym, aby nie zgubić rzeczy i ochronić je przed kradzieżą, to zdecydowanie lepszy od nap będzie zamek. Najczęściej wybierane są shopperki wykonane ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Z kolei modele z tkaniny czy tworzywa sztucznego są mniej eleganckie. Torby dostępne są zarówno w naturalnych i stonowanych kolorach, jak i w żywszych odcieniach. Mogą być nawet wzorzyste i wzbogacone o różne zdobienia.

Shopper bag to świetna alternatywa nie tylko dla klasycznej torebki, ale też dla plecaka. W zależności od wybranego modelu, można dopasować ją do niemalże każdej stylizacji: casualowej, sportowej i nawet eleganckiej. Sprawdzi się na zakupy, siłownię, w podróż, na plażę. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać ją ze sobą do pracy, będzie to praktyczny element dress code’u. Po shopperki chętnie sięgają młode mamy, bo idealnie nadają się do pomieszczenia wszystkich artykułów dla dziecka podczas wspólnego spacerowania. W pełni zastępują klasyczne torby do wózka. Jako że paniom trudno ograniczyć się do kupienia tylko jednej torebki, warto mieć pod ręką kody rabatowe Wittchen, które można znaleźć na portalu Rabatio.com, podobnie jak szereg innych promocji do wielu sklepów internetowych.