Ślub Sanah – piosenkarka wyszła za mąż

Jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek ostatniego czasu, a więc Sanah, prawdopodobnie w ostatnim czasie wzięła ślub. Takie informacje podają wszystkie najbardziej znane portale plotkarskie i informacyjne. O uroczystości ślubu tak naprawdę nie wiadomo za wiele – podobno uroczystość odbyła się w sobotę 18 czerwca. Ślub podobno odbył się w jednej z małych podwarszawskich miejscowości.

Sanah wyszła za mąż

Pierwsze informacje o ślubie Sanah pojawiły się w sieci w niedzielę 19 czerwca, a więc dopiero dzień po domniemanej uroczystości weselnej. Doniesienia o ślubie Sanah przekazał m.in. portal www.ploteczek.pl. Całe wydarzenie miało zostać utrzymane w jak największej tajemnicy. Miało ono zostać zorganizowane w małej miejscowości pod Warszawą. Co więcej, podobno o uroczystości mieli wiedzieć jedynie rodzina i najbliżsi znajomi. Jak wiadomo Sanah nie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach, dlatego nikogo nie dziwi, że ślub odbył się „po cichu”. Mimo to wydaje się. że w kolejnych dniach powinno pojawić się w mediach nieco więcej informacji o całej sytuacji, szczęgólnie jeśli Sanah zostanie zapytana o to w wywiadzie.

Kim jest partner Sanah?

Partnerem Sanah jest Stanisław. Niewiele więcej wiadomo o partnerze piosenkarki, ponieważ ona sama nie lubi zdradzać prywatnych informacji w mediach. Zresztą sam Stanisław podobno miał odmówić jakiegokolwiek pokazywania się w mediach. Zresztą podobno znajduje się on w teledysku piosenki Sanah „Kolońska i szlugi”, jednak nie widać tam jego twarzy. Podobno obydwoje poznali się w momencie, gdy Sanah dopiero zaczynała swoją muzyczną karierę i stawiała pierwsze kroki w tej branży.