Top 5 pomysłów na prezent mikołajkowy, gdy Twój partner jest brodaczem

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, a właściwie długimi susami Rudolfa i spółki, ciągnących Mikołajkowe sanie. Jeśli Twój partner już jakiś czas temu postanowił się wcielić w tę rolę i zostać brodaczem, to warto pomyśleć o prezencie dla niego. W końcu „Mikołaj” też na niego zasługuje. Każdy ma w sobie cząstkę dziecka i prezenty lubi otrzymywać. Poznaj zatem top 5 pomysłów na prezent mikołajkowy dla Twojego brodacza. Nie będą to jedynie typowe akcesoria beardmana, ale również to, co każdego mężczyznę może ucieszyć.

Top 1: coś dla nienagannego wyglądu brody, czyli prostownica do brody

Jeśli Twój brodacz chełpi się swoją długą brodą, ale jednak nie wygląda ona dobrze, gdyż jest sianowata, a także pokręcona, to czas to zmienić, wystarczy prostowanie brody prostownicą. Takie urządzenie można nabyć już za ok. 200 zł razem ze specjalnym balsamem anty heat, który chroni włosy przed wysoką temperaturą. Jeśli boisz się, że Twój brodacz uzna to za fanaberię, to wiedz, że ta prostownica nie ma nic wspólnego z popularnym sprzętem do prostowania włosów, poza oczywiście tym, że prostuje, z tymże brodę. Jest to bowiem klasyczny kartacz, który z jednej strony wyposażony jest w płytkę ceramiczną i tradycyjne ząbki wyczesujące zarost. Używa jej się de facto jak tradycyjnej szczotki. Można zakupić też prostownicę do brody bezprzewodową. Taki sprzęt jest niezwykle poręczny. Każda prostownica posiada ujemną jonizację, przez to broda się nie elektryzuje, jest gładka, wyprostowana, a dodatkowo wygląda na dłuższą!

Top 2: zestaw kosmetyków do brody

Druga propozycja mikołajkowego prezentu także będzie tradycyjna i związana z miłością do brody, a mowa o zestawie kosmetyków do brody. Dzięki nim broda nabierze blasku i witalności, a skóra pod brodą będzie odżywiona. Wystarczy dobry olejek do brody i mydło do brody. Oczywiście jeśli Twój brodacz o swoją brodę na co dzień dba, to dodatkowy zestaw na pewno go ucieszy i z pewnością nie będzie to nietrafiony prezent. Zawsze możesz też postawić na kartacz, jeśli dotychczasowy nie jest najlepszej jakości lub jest mocno zużyty, a także grzebień do brody, czyli zestaw akcesoriów do brody.

Top 3: nowe kolorowe skarpety na zimę i voucher na wizytę w salonie barberskim

Któż nie lubi kolorowych skarpetek ze śmiesznymi grafikami czy napisami? Nawet jeśli mężczyzna na co dzień musi stawiać na formalny dress code, to może sobie pozwolić na nutę szaleństwa właśnie w postaci skarpetek. Kolorowe skarpetki z nadrukami typu Happy Socks zapakowane w estetyczne kolorowe pudełka są bardzo modnym prezentem z różnych okazji. Dlatego na mikołajki będą jak znalazł. Do nich możesz wybrać tradycyjny prezent dla brodacza, który na pewno go ucieszy, a więc voucher do salonu barberskiego. Na pewno taki znajdziesz w swoim mieście lub okolicy, bowiem powstają one już w naprawdę małych miejscowościach i cieszą się dużym powodzeniem. Zresztą w barber shop można skorzystać nie tylko z trymowania i pielęgnacji brody, ale również męskiego manicure, pedicure, depilacji i innych zabiegów. W końcu prawdziwy brodacz, to zadbany facet.

Top 4: coś pysznego dla „mikołajowego” brzuszka

Teraz propozycja dla „mikołajowego” brzuszka. W końcu jeśli Twój brodacz ma też wcielać się w rolę Mikołaja, to musi pomóc swojej charakteryzacji. A tak zupełnie poważnie, warto wybrać czekoladki czy ciasteczka ręcznie robione. Szczególnie polecamy makaroniki pochodzące z Francji, które są naprawdę pyszne, a także francuskie ptysie. Jeśli w żadnej pobliskiej kawiarni nie serwują takich rarytasów, to zawsze możesz zamówić je online. Znajdziesz całe zestawy mikołajkowe. Do nich możesz dobrać dobrą kawę lub herbatę, a także zimowy kubek, a ponadto…

Top 5: coś rozgrzewającego dla ciała i umysłu

Jeśli mężczyzna nie jest abstynentem to ucieszy się z prezentu rozgrzewającego. W końcu do pełni charakteryzacji na Mikołaja potrzebne są jeszcze rumiane policzki. Dlatego polecamy grzane piwo lub grzane wino, a do nich okolicznościowy kufel bądź kieliszek. W tym przypadku możesz postawić na zestaw, wszak pani Mikołajowa także potrzebuje odrobiny rozgrzewającego i aromatycznego napoju alkoholowego, zwłaszcza gdy wraca z mroźnego dworu do mieszkania. W końcu w mikołajki możecie urządzić sobie romantyczny wieczór z grzańcem i dobrym filmem albo włączyć płytę i potańczyć.

Mamy nadzieję, że wybierzesz coś na mikołajki dla swojego brodacza, a nasza lista Ci pomoże. Życzymy udanych zakupów.