Trampki damskie – obuwniczy hit wszechczasów

Gdyby tak kilka lat temu poprosić jakąkolwiek kobietę o wymienienie najbardziej uniwersalnego obuwia, najprawdopodobniej powiedziałaby ona o szpilkach albo ewentualnie klasycznych czółenkach. Czasy się jednak zmieniły. Zmieniła się również moda, która zaczęła popularyzować znacznie wygodniejsze buty damskie, w jakich nie uświadczy się żadnego obcasa.

Ponadczasowe i modne

Mowa tutaj o trampkach, czyli najpopularniejszym wariancie obuwia typowo sportowego. To dobre zastępstwo dla masywnych i jednak dość przytłaczających adidasów. O ile sneakersy nie zawsze zgrają się z delikatną sukienką, tak trampki mogą być zakładane absolutnie do wszystkiego. Bez żadnych wyjątków. Ostatnio goszczą przecież nawet w tych wieczorowych czy oficjalnych stylizacjach.

Trampki jednej z najsłynniejszych marek są noszone przez największe gwiazdy showbiznesu i dlatego pojawiają się na różnych ściankach czy czerwonych dywanach, tworząc niestandardowe zestawienia wraz z długimi sukniami, marynarkami i garsonkami. W wersji białej niejednokrotnie zakładały je nowoczesne panny młode! Trampki damskie to absolutny modowy hit, który trzeba po prostu mieć i do którego warto się przekonać.

A nawet te panie, które na co dzień raczej lubują się w tych bardziej dziewczęcych czy kobiecych stylistycznych zestawieniach, powinny dość szybko przekonać się do trampek. Na pewno  znajdą dla siebie ich odpowiedni model. Nie musi to być nic masywnego, ciężkiego czy typowo sportowego. Bardzo ciekawą alternatywą dla tych klasycznych trampek są znacznie mniejsze od nich tenisówki.  Mają mniejszą podeszwę i dzięki temu dużo lepiej odnajdują się w strojach tworzonych z sukienek czy spódnic. Takie buty damskie mogą też nabrać dziewczęcego charakteru za sprawą odpowiedniego koloru. Nie muszą być przecież czarne, szare czy granatowe. Znacznie bardziej dziewczęco i zarazem kobieco zaprezentują się te w kolorze różowym, czerwonym lub po prostu białym.

 O tym jak dbać o nogi, aby były zdrowe i wyglądały pięknie w każdym rodzaju obuwia przeczytasz na stronie www.nogi.pl