Jak sprawić, by kobieta Cię polubiła?

Wiadomo, że każdy z nas lubi być lubiany, jednak jeśli uda nam się wzbudzić ciekawość i uwagę tej osoby, która tak bardzo nas pociąga, będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Ale jest to jedna z tych rzeczy, które łatwo powiedzieć, a trudno zrobić.

Okaż jej zainteresowanie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawić, aby kobieta desperacko Cię szukała, to jasne jest, że pierwszym krokiem będzie musiało być sprawienie, aby Cię zauważyła i wiedziała o Twoim istnieniu.

Jeśli dziewczyna, która Ci się podoba jest z Twojego kręgu przyjaciół, porozmawiaj z nią prywatnie o czymś, co wiesz, że naprawdę lubi lub o czymś, czego wiesz, że nie lubi. W przypadku braku konkretnych pomysłów lub wiedzy, zawsze możesz zapytać ją o pracę lub studia. W przypadku, gdy w ogóle nie znasz tej dziewczyny, podejdź do niej w przyjazny sposób i przedstaw się grzecznie, następnie możesz dowiedzieć się, jakie są jej zainteresowania i zbudować przyjemną rozmowę.

Wykorzystaj swoje poczucie humoru

We wszystkich podręcznikach na temat tego, jak sprawić, aby kobieta cię pożądała, znajdziesz tę małą sztuczkę, ponieważ chociaż może być ona trudna do zastosowania w praktyce, jasne jest, że jeśli chodzi o przyciąganie kobiety, niewiele rzeczy jest tak ważnych jak dobre poczucie humoru.

Bądź pewny siebie, ale nie zarozumiały

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą nieśmiałą, pamiętaj, że nieśmiałość może mieć wiele pozytywnych stron, jeśli wiesz, jak ją wykorzystać. Należy jednak unikać skrajności. Jeśli jesteś zbyt nieśmiały, nie będziesz w stanie sprawić, że kobieta zobaczy, że jesteś nią naprawdę zainteresowany, więc zalecamy, abyś dołożył starań, aby być pewnym siebie i czuć się komfortowo w swojej skórze. Zapewne zastanawiasz się skąd wiedzieć, że Twoja strategia działa i dziewczyna rzeczywiście Cię polubiła. O najczęstszych oznakach przeczytasz na stronie: https://onija.pl/5-znakow-ze-dziewczyna-cie-lubi/

Spojrzenie i kontakt wzrokowy

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by kobieta o Tobie myślała i dobrze Cię zapamiętała, powinieneś wiedzieć, że spojrzenie mówi więcej niż tysiąc słów. Przyciągnij spojrzenie tej dziewczyny, pokaż jej, że nie boisz się jej ani nie jesteś przez nią onieśmielony, ale że jesteś nią zainteresowany.

Nie przytłaczaj jej

Jest to bardzo powszechny błąd, w który wszyscy możemy wpaść czasami. Kiedy chcemy uświadomić komuś nasze istnienie, możemy stać się bardzo impulsywni i natrętni – dwie cechy, których musimy unikać za wszelką cenę.

Język ciała jest kluczem do określenia, czy ona czuje się niekomfortowo w Twojej obecności, czy wręcz przeciwnie, lubi być blisko Ciebie. Jeśli ona nie patrzy na Ciebie, próbuje odejść lub nie wydaje się zainteresowana rozmową z Tobą, nie nalegaj dalej, ponieważ najprawdopodobniej nie jest zainteresowana.